تکنــــولـوژی بـرتـر جهـانــی، دستــاورد مــا بــــرای شمــا

با ما تماس بگیرید

درباره ما

شرکت یگانه پارسه کویر (مشاوره) با تکیه بردانش و تجربه مدیران خود و با هدف خودکفایی در تولید ماشین‌آلات راه‌سازی، عمرانی، کشاورزی و معدنی

با نام تجاری ForUse مطابق با برترین فناوری‌های روز دنیا فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نموده‌است.

شرکت به واسطه برخورداری از مدیریت مشارکتی و پویا، علاوه بر تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا موفق به دریافت

گواهینامه‌های استاندارد ISO 9001, ISO 14001 و گواهی و پروانه‌ی تحقیق و توسعه از وزارت صنایع شد.

همچنین موفق به اخذ مجوز واحد فناوری از پارک علم و فناوری یزد به عنوان شرکت دانش بنیان و نمایندگی رسمی از چند برند جهانی در سطح کشور گردیده است.

شرکت یگانه پارسه کویر با یاری خداوند متعال و بهره گیری از طراحی و دانش مهندسی بروز پرسنل متخصص و کادر مجرب، با افتخار قادر به

تولید نمونه اولیه ماشین‌آلاتی از قبیل مینی لودر، بیل مکانیکی چرخ زنجیری و لاستیکی تا رنج 7 تن گردیده‌است؛ که در رده مدرن ترین

و پیشرفته ترین دستگاه ها در نوع خود محسوب می‌گردد.

از این رو در سال 2017 نمونه اولیه این محصولات تولید‌شده و از نظر مشخصات فنی و قیمت تمام‌شده قادر به رقابت با تمام محصولات وارداتی از کشور‌های مختلف هستند.

شایان‌ ذکر است که یکی از اهداف بلندمدت این شرکت تولید و ایجاد تنوع در سبد محصولات خود در زمینه ماشین‌آلات راه‌سازی می‌باشد.

کشور ما در آینده نزدیک به قطب تولید ماشین‌آلات راه‌سازی تبدیل خواهدشد، و به دلیل نبود رقیب در منطقه، بازار صادرات این محصول چشم‌گیر خواهدبود.

این شرکت با داشتن نیروی انسانی آموزش دیده و فنی و بهبود تداوم کیفیت با استفاده از مواد اولیه مرغوب از نظر دقت، ظرافت، استحکام و دوام قصد دارد در راستای اصل مشتری مداری و ارتقاء برند رضایت سایر ذینفعان و مشتریان را افزایش دهد، در ادامه شایان ذکر است بر کسی پوشیده نیست که بخش های مختلف کشاورزی ، عمرانی ، معدنی و راه سازی به عنوان قطب های مهم توسعه اقتصادی هر کشور بشمار می روند.

درباره ما about u

شرکت دانش بنیان یگانه پارسه کویر

آئین نامه اجرایی قانون حمایت از …
قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان

    * نام خانوادگی

    * نام

    * آدرس ایمیل

    موضوع پیام

    چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟